Co oznacza, gdy dojrzały mężczyzna powie kobiecie, że już go nie pociąga seksualnie?

co oznacza gdy mezczyzna dojrzaly powie kobiecie ze go juz nie pociaga seksualnie czy jest jeszcze nadzieja na uratowanie takiego zwiazku czy jest to poprostu strata czasu pod kazdym innym wzgledem pasujemy do siebie nie wiem czy on jest juz mna znudzony,niemoge go rozszyfrowac,kocham go bardzo i zrobilabym duzo zeby uratowac zwiazek ale on nie umie mi tego powiedziec czego on wlasciwie chce,na moje pytania nie umie mi konkretnie odpowiedziec,co mam robic

W Katowicach jest Poradnia Julia, prowadzona przez panią dr seksuolog i psychiatrę.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

W takich sytuacjach warto skonsultować się z terapeutą pracującym z parami i małżeństwami. Wspólna praca nad znalezieniem przyczyny trudności, a także zmianą często pozwala na poradzenie sobie i odbudowanie relacji.