Co oznacza gorączka od 6 dni?

6 dzien goraczka. Dlaczego? Od srody wieczorem goraczka do 40 stopni. Przewazala 38,7. Bole miesni. Pierwszego dnia ledwo chodzilam. Przez 2 dni nic nie jadlam, 3 dnia jogurt, czwartego pomidorowke i pol banana, nastepnego dnia jogurt i pomidorowka. Dzisiaj tylko jogurt. Przy kazdym zapachu jaki poczuje odroch wymiotny. Brak smaku podczas jedzenia. 5 dnia skurcze w skroniach. Raz z jednej strony, raz z drugiej. Na przemian. Gardlo nie boli. Kataru nie mam. 5 dnia nalot na jezyku bialy oraz podniebienie. Slabo sie czuje, czesto mi sie kreci w glowie. Bol pod mostkiem

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani objawy wskazują na jakąś infekcję ( nie jestem w stanie powiedzieć jaką, ponieważ wymaga to osobistego badania) i odwodnienie. W takim wypadku konieczna jest wizyta u lekarza.