Co oznacza gorączka po operacji kręgosłupa?

Witam jestem po operacji kregosupa ledzwiowego mam 6 srub dwa druty 2 inplanty .mama pytanie bo boli mine kregoslup czy morze tak byc ze od trzech dni mam goraczke. Operacje mialem rok temu .moze jakis ucisk na .Prosze o odpowiedz

Chyba po roku od operacji; zwyżka temperatuty nie powinna mieć związku z przebytym dawno zabiegiem...
Zależy jakie objawy, dolegliwości, wyniki? Jaki stan Pacjenta ??
Konieczna pełna konsultacja lekarska

Pozdrawiam