Co oznacza grudka na spodzie członka?

Witam. Od dłuższego czasu na spodzie członka mam taką małą grudke ok 1 mm. Jest pod skórą, tuż pod nią. Nie boli nie szczypie nie swędzi. Jest twarda jak mały kamyczek z piasku. Jest koloru lekko fioletowego, zielonego. Jest to od dawna i nie zmienia sie. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc sie wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udac sie do lekarza urologa bądź dermatologa