Co oznacza gulka na szyi?

Witam. Około 3tyg temu zauważyłem na szyi nieduże uwypuklenie. Lekarz rodzinny zrobił usg które wykazało torbiel środkowa szyi. Zalecił ściągnięcie płynu poprzez nakłucie. Czy taki zabieg jest wystarczający czy powinno się zawsze usuwać w całości?

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam panu odbyć wizytę u laryngologa. Pozdrawiam i życzę zdrowia.