Co oznacza guz na głowie?

Witam mam pytanie trochę się martwię bo parenascie lat temu miałam operacje gdy huśtawka mnie uderzyła w głowę teraz na tej bliźnie mam guza czy mam się jak najszybciej zgłosić do lekarza ?

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od tego, że chcę Pani powiedzieć, że (aż!) 90 procent Tego, o Czym myślimy, po prostu nie wydarza się...

Zachęcam panią , by zadbać o siebie i skorzystać z kontrolnej i wyjaśniającej konsultacji neurologicznej/neurochirurgicznej, celem rozwiania Pani wątpliwości.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana jest kontrola u dermatologa lub chirurga, być może konieczne będzie wycięcie zmiany.
Pozdrawiam