Co oznacza guz w miejscu siniaka po urazie?

Witam, 2 miesiące temu przewróciłam się na rolkach, konkretnie cała siła upadłam na prawy pośladek. Przez dwa tygodnie miałam siniaka wielkości melona w wielu kolorach i duża opuchliznę. Po miesiącu siniak zniknął a w miejsce opuchlizny powstał tak jakby guz. 2 miesiące od tego wydarzenia guz nadal jest a mój pośladek jest zdeformowy. Nie boli mnie to już wcześniej bolało i to bardzo nie mogłam siedzieć ale przeraża mnie ten jakby guz i zdeformowany pośladek dodam ze skóra w miejscu guza jest ciut innego koloru. Co to może być ? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do chirurga po badaniu i zapewne usg będzie można coś więcej powiedzieć