Co oznacza guz z tyłu głowy?

Witam, Mam guza z tyłu głowy, "nieporuszający się" od około 3-4 lat, wcześniej nie bolał. Ostatnio zaczął boleć dość intensywnie - uczucie kłucia. Mam astmę oskrzelową i długo nie miałem problemów z chorobą, ponieważ regularnie biorę leki... lecz ostatnio dość szybko się męczę i cały czas mam ciężki oddech... Do tego mam uczucie swędzenia pod pachami (nie jest to uczuleniowe, gdyż od lat używam tego samego antyprespirantu)... i na koniec robiłem badani krwi gdzie mam niewiele lecz podwyższony poziom: MCV, Eozynofile, Bazofile, Monocyty, a także cholesterol całkowity i TSH.

Witam!
Tego "guza" musi obejrzeć lekarz i zlecić odpowiednie badania diagnostyczne, szczególnie obrazowe. Wyjaśnienie problemu ma istotne znaczenie. "Zaostrzenia" astmatyczne, Utrata kondycji fizycznej i "doznania bólowe okolicy guza mogą mieć podłoże emocjonalne (wszyscy boimy się guzów i nasza wyobraźnia nasila doznania lękowe). Z większym spokojem przeprowadzić diagnostykę w oparciu o lekarzy i badania, a nie o fora dyskusyjne.
Powodzenia
W. Łuczkowski.