Co oznacza guzek po usunięciu ósemki?

Witam na pod koniec czerwca usuwałam dolną ósemke spóchłam ale wszystko mi się zagojło ale po dwóch tygodniach wyszedł mi guzek bylam u dentysty który mi wyrwałam powiedział ze tak ma byc ale ja się trochę boję prosze o konsultacje.

Warto wykonać w takiej sytuacji RTG. Być może zmiana jest wynikiem przebudowy wyrostka zębowego i takim objawem nie ma potrzeby się martwić, ale może też być ona przyczyną nieusunięcia zęba w całości, zwłaszcza jeśli towarzyszy pojawieniu się guzka ból. Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl