Co oznacza guzek w jednym badaniu i braku zmian w badaniach uzupełniających?

Ze wzgledu na obciazenie rodzinne wykonalam badanie MRI piersi wykryto u mnie guzka ok 13 mm,( FA?)w uzupełniającym badaniu USG nie znaleziono zmian w piersiach. Podobnie w mammografii. Czy w takim przypadku mogę być spokojna? A może dla pewności zrobić dodatkowe badania. Jakie? Mam 60 lat

Lek. Tomasz Budlewski

A czy były u Pani lub w rodzinie badania genetyczne? Wskazana wizyta u onkologa i kierowanie się jego zaleceniami