Co oznacza guzek w okolicy wargi sromowej?

Dzień dobry Skończyłam w sobotę 25 tydzień ciąży. 3 dni term gdy się myłam przy kucnięciu wyczułam jakiś dość spory guz gdzieś głęboko w okolicy dołu prawej wargi sromowej. Guz jest miękki i znika zaraz po wstaniu. Jeszcze przed tym byłam u lekarza ginekologa I nie zauważył żeby coś tam było. Właśnie gdy kucam z dość mocno rozszerzonym nogami na boki czuje parcie. Nie mam pojęcie co to może być. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko to ocenić, ale może czuję pani macicę? Przy następnej wizycie u ginekologa proszę zgłosić ten problem.
Pozdrawiam