Co oznacza guzek w piersi?
Witam miesiąc temu miałam robione na onkologi usg piersi i węzłów pachwowych było wszystko wporzadku zero jakiś przeciwwskazań jestem też przed miesiączka. mam mastopatie piersi dlatego się tam kontroluje. Teraz nie dość że wyczuwam guza nad piersią lewa to wczoraj minimalnie spuchlam trochę pod pachą też na lewej nie jest to guz tylko opuchlizna taka nie bolaca mała bez wyczuwalnych guzów.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży
Ciąża to czas, kiedy u kobiety w krótkim czasie przybywa sporo kilogramów. Jest to oczywiście naturalny proces. Kiedy jednak tycie w ciąży staje się niebezpieczne?
Szanowna Pani niestety nie jestem w stanie przez internet określić czym może być wspomniana zmiana, proponuję wizytę u lekarza prowadzącego