Co oznacza guzek za uchem u dziecka?

Dzień dobry. Moja 3 letnia córka ma twardy guzek (ok 1cm) na głowie, za uchem, mniej więcej na wysokości środka ucha. Guzek jest twardy jak kość, nie przemieszcza się i jest niebolesny. Dodam, że córka aktualnie jest przeziębiona, 6 dni temu gorączkowała. Proszę o informację czy może to być coś poważnego. Do lekarza wybieramy się w najbliższym czasie. Dziękuję, pozdrawiamy

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Taki guzek wymaga dokładnego zbadania przez pediatrę oraz wykonania dokładniejszych badań.