Co oznacza guzkowaty fragment tkanki tłuszczowej z rozsianym włóknieniem?

WITAM Proszę o interpretację wyniku badania Histopatologicznego Kobieta 63 lata Materiał pobrany ; fragment ściany przedsionka serca. Lipoma? 3,0x1,5x0,8 cm przekroju lity żółty jak tkanka tłuszczową Wynik: Guzkowaty fragment tkanki tłuszczowej z rozsianym wloknieniem, obecnością komórek dziwacznych i ogniskowymi naciskamy limfocytarnymi obraz może odpowiadać: atypical Lipoma Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Witam , opis nie jest jednoznaczny i sugeruje rozpoznanie nietypowego tłuszczaka. Myślę , że specjaliści prowadzący wymienią się uwagami i otrzyma Pani od nich jednoznaczną odpowiedź! z.żurawski