Co oznacza Hepatocyt EMA - ki 67 dodatnie?

Witam prosiła bym o informacje co to oznacza ,,Hepatocyt EMA - ki 67 dodatnie w ok 1%komórek " tyle tylko pisze w biopsji wątroby i nic z tego nie rozumiem

Lek. Paweł Szadkowski

Ki 67 jest to znacznik wykorzystywany w laboratorium do wykrywania komórek nowotworowych.
Epithelial membrane antigen (EMA) - również jest to znacznik, który występuje w liniach komórek nowotworowych.
Z wynikiem musi się Pan udać do lekarza.