Co oznacza hipoechogeniczna zmiana ogniskowa w USG tarczycy?

Witam, Otrzymałam opis USG tarczycy i wygląda on następująco "w prawym płacie uwidoczniono hipoechogeniczna zmiana ogniskowa o wymiarach 3x2x3mm,poza tym na granicy płata prawego i ciesni zmiana podobna o wymiarach 3x2x3mm,poza tym miąższ tarczycy nieco niejednorodny,nie hipoechogeniczny.Przeplywy PD nieznamienne.Nie uwidoczniono powiekdzonych węzłów chłonnych w obszarze badanym". Co dalej robić?Lekarz zalecił zrobić za 3 m-ce UsG i sprawdzić czy zmiana nie powiększyła sie-oczywiscie lekarze pierwszej pomocy żałują skierowania,jak twierdzą brak wskazania... Od roku utraciła połowę włosów,cierpię na bezsenność od ponad roku (aby zasnąć muszę brać tabletki nasenne na receptę oczywiście i wiecznie wstaje i kładę się zmęczona.... Bardzo prosze o poradę dot.Wyniku USG - jest się czym martwić i należy jednak szukać dr.pierwszej pomocy który da skierowanie,czy wynik jest ok i nie należy się martwić? Z serdecznymi podziękowaniami, Joanna

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze Konievzne jes t wykonanie całego panelu badań tarczycy oraz wizyta u endokrynologa i decyzja p biopsji