Co oznacza i jak leczyć ból zębów po prawej stronie?

Witam, od kilku miesiecy meczy mnie bol wszystkich zebow po prawej stronie. Stomatolog mowil ze lotrzeba zrobic leczenie kanalowe piatki na dole (szóstka wyrwana) po leczeniu kanalowyn nadal bol nie ustapil, stomatolog stwierdzil zapalenie miazgi w piatce u gory po antybiotykach byl spokoj z bolem na kilka dni teraz znow boli. Dzis dopadl mnie bol po lewej stronie tez wszystkich zebow i po chwili zaczely bolec doslownie wszystkie. Dodam ze bede miec na noc nakladke na zeby poniewaz w nocy zaciskam zeby i czaswm o tym wiem a czasem budze się rano i mam bardzo wrazliwe zeby i uczucie ruszania sie zebow.pomocyy

Najczęściej tego typu ból jest spowodowany wadą postawy i zgryzu a w konsekwencji przewlekłego napięcia mięśni co prowokuje do powstawania tak zwanych punktów spustowych symulujących ból zębów. Po