Co oznacza i jak się leczy zagiętą kątowa ICA?

Leczy się tą zagiątą?. "CCA, ECA i ICA obustronnie drożne, bez zwężeń, kompleksy IM do 1,4. Lewa ICA zagięta kątowo. Przepływ ICA o porównywalnych prędkościach 1m/s, spektrum z zatartym oknem akustycznym-przepłw turbulentny. Tętnice kręgowe drożne. Przepływ zgodny, dogłowowy, symetrycznie przyspieszony do 0,6m/s" Jaki w/w badanie ma wpływ na "Mr mózgowia ... liczne, róznej wielkości, z tendencją do zlewania się, położone w istocie białej obu półkul mózgu podkorowo i parakomorowo, ogniska.."

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza chirurga naczyniowego i lekarza neurologa