Co oznacza Infiltratio muscularis priopriae-A(M-8140/3)?

Witam, proszę o interpretację wyniku histop. adenocarcinoma G-1. Infiltratio muscularis priopriae-A(M-8140/3). Infiltratio carcinomatosa superficialis telae adiposae-B(M-8010/3). Infiltratio carcinomatosa muscularis prioprae-C,D,E(M-8010/3).Status normalis-F(M-001).Bauchinitis chronica-G.Colitis chronica-H(M-43000).Atresia-J,K.Lymphonoduli(2) sine metastasibus-L,R,U. Status normalis-M,N,O,P.Lymphonoduli(3) sine metastasibus-S,T. Lymphonoduli(3) cum metastasibus(1)-V pozdrawiam Katarzyna

Infiltratio muscularis priopriae - przenikanie mięśniówki właściwej (guz, naciek)
Infiltratio carcinomatosa superficialis telae adiposae - naciek nowotworowy powierzchniowy tkanki tłuszczowej
Infiltratio carcinomatosa muscularis prioprae - przenikanie/ naciek nowotworowy mięśniówki właściwej.
Bauchinitis chronica-zapalenie przewlekłe okolicy zastawki Bauchina
Colitis chronica - zapalenie przewlekłe jelita grubego
Atresia - zanik

Celem interpretacji proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie onkologiczne.

pozdrawiam