Co oznacza informacja na moim wypisie ze szpitala?

Witam dostałam wypis ze szpitala i jest informacja zawarta "zmiana esicy obrzęknięte do 4mm -zmiany odczynowe?

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu nie można jednoznacznie określić jakie znaczenie kliniczne ma powyższa informacja (brakuje przede wszystkim danych o badaniu podczas którego zaobserwowano ww. zmianę). Konieczna jest analiza pełnej historii choroby łącznie z pani obrazem klinicznym. Zmiany odczynowe mogą wskazywać np. na etiologię zapalną. Może pani udać się do lekarza prowadzącego lub lekarze pierwszego kontaktu jeśli ma pani wątpliwości co do rozpoznania.