Co oznacza intensywny ból, podobny do tego przy zapaleniu wyrostka?

Witam, miesiąc temu miałem operowany wyrostek. Wszystko było w porządku, nie odczuwałem żadnego bólu aż do wczoraj. Rano pojawił się intensywny ból, podobny do tego przy zapaleniu wyrostka. Zamierzałem iść do lekarza, jednak ból mimo swojej intensywności szybko minął. Czy mimo wszystko powinienem to skontrolować, a jeśli tak to czy u lekarza rodzinnego czy chirurga?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć