Co oznacza jednorazowe mrowienie na odcinku całego kręgosłupa?

Witam. Mam 21 lat i od tygodnia przy schylaniu głowy (raczej gwałtownie) pojawia się jednorazowe mrowienie na odcinku całego kręgosłupa. Dodam również, że od 2 miesięcy zaczęłam pracę w korporacji, gdzie codziennie spędzam około 8 godzin przy biurku. Chciałam się zapytać Państwa, czy to może wskazywać na chorobę SM? Kilka miesięcy temu wykryto tę chorobę u mojej siostry. Czy powinnam udać się na badania do specjalisty? Jeśli tak to na jakie? Bardzo proszę i z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam!
Badanie i dokładna diagnostyka neurologiczna wydaje się być wskazana - aby Panią uspokoić. Bardziej prawdopodobne są zaburzenia nerwicowe związane za stresem (nowa praca, choroba osoby bliskiej, nowe środowisko i oczekiwania przełożonych). Ale problem podstawowy czyli SM koniecznie trzeba wyjaśnić, a dopiero potem bawić się w leczenie nerwicy.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.