Co oznacza kaszel po spożyciu posiłku?

witam, mam 28 lat, kobieta. Od jakiegos czasu (okolo roku) mam dziwny kaszel zaraz po spozyciu posilku, np.: kanapka, zupa, ciastka, w zasadzie po wszystkim oprocz napojow. Najpierw pojawia sie chrypka a potem kaszel. Dodam ze choruje na depresje, od sierpnia mam przepisana Cymbalte.

Witam!
Objawy o których Pani wspomniała mogą mieć podłoże nerwicowe i przy prawidłowo leczonych Pani problemach emocjonalnych powinny też być leczone. W leczeniu potrzebna jest psychoterapia i leki z grupy SSRI (Dulsevia też może być). Proszę przy następnej wizycie wspomnieć o tym kaszlu swojemu lekarzowi leczącemu - niech weźmie to pod uwagę!
Powodzenia
W. Łuczkowski.