Co oznacza kaszel z wydzieliną i podwyższone CRP?

Witam. Od 6 dni zmagam sie z kaszlem, goraczka i zapaleniem ucha, ktore pojawilo sie najpozniej. Lekarz podczas konsultacji zbadal pluca oraz sprawdzil CRP. Badanie wykazalo, ze mam troche podwyzszone stezenie bialka we krwi. Pluca okazaly sie zdrowe. Lekarz przepisal mi penicyline, jednak wciaz mam goraczke (38 stopni), kaszel z zoltawa wydzielina oraz gorzej slysze juz na drugie ucho. Podobno z plucami nic sie nie dzieje, ale martwi mnie ten kaszel z wydzielina. Co to moze byc?

Lek. Katarzyna Szymczak

W razie temperatury powyżej 38 stopni może pani stosować leki przeciwgorączkowe typu paracetamol, ibuprofen, poprawa powinna być po 2-4 dniach antybiotyku, a kaszel wydzielina to zapewne skutek infekcji.
Pozdrawiam