Co oznacza katar po usunięciu migdałka u dziecka?

Witam, 5misiecy temu zdecydowaliśmy usunąć 6-letniej córce trzeci migdal, wskazaniem bylo przerosniecie ropienie migdala i przewlekly katar, zostaly tez zmniejszone malzowiny nosowe, ok 3miesiące po zabiegu stan z przed usuniecia wrócił, mianowicie gesty zielony katar zatkany nos, ogolnie wyglada jak przeziębienie, podaje od dwóch miesiecy immunoglukan i wit.D, od kilku dni entitis, co moze powodowac ten stan?

W tym wieku nie zmniejszamy małżowin nosowych!!! Przeziębienie to wodnisty katar a nie gęsty i zielony. Coś mi tu nie gra. Przyjedźcie z dokumentacją medyczną leczenia szpitalnego. Wit D podaje się tylko w tedy jeżeli stwierdzimy jaj niski poziom w badaniu surowicy krwi.