Co oznacza katar z krwią?

Witam, około 2 tygodnie temu wyleczyłam się z grypy, dość długo mnie trzymała, jest już wyleczona. Ale od tamtej pory katar mam z dość duża ilością krwi, nie wiem czy to coś poważnego, czy to kwestia osłabienia po długiej grypie, dodam ze jestem alergikiem i smarkam dość często.

Lek. Paweł Szadkowski

Najpewniej jest to kwestia osłabionej śluzówki po infekcji, która przy każdym mocniejszym "dmuchnięciu" zaczyna krwawić. Może się Pani starać "wydmuchiwać nos" delikatnie, starać się oszczędzać nos. Jeśli objawy będą się znacznie nasilały, konieczna może być wizyta u laryngologa.