Co oznacza kifotyczne zagięcie osi kręgosłupa?

Witam. Mam 21 lat. Na rtg wyszło mi kyfotyczne zagiecie osi kregoslupa szyjnego na poziomie C4-5. Na zdjęciach czynnościowych stwierdzono niestabilnosc kregow C3 do C6. Dodatkowo mam zawroty glowy i ciagly meczacy bol czasami promieniuje do ramion. Czy mam sie niepokoić wynikiem? Do wizyty u lekarza troche czasu i nie wiem czy sie martwic czy to nic groznego.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja neurologa i neurochirurga po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć