Co oznacza klejąca wydzielina z pochwy u osoby po okresie?

Witam. Chciałam się zapytać o taką dziwną "wydzielinę". Okres mi się skończył ponad tydzień temu a od 3dni z pochwy wydobywa mi się taka brazowo-czerwona wydzielina. Jest ona konsystencji klejącej. Wygląda trochę jak jakaś błona lub część skóry. Co to może być? Czy jest to naturalne?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Może być to spowodowane np. infekcją. Powinna Pani zgłosić się do ginekologa.