Co oznacza kłocie pod piersią u 20-latki?

Witam jestem kobieta i mam 20 lat. Od pewnego czasu czuje po lewej stronie klucia pod piersią oraz pod zebrami. Klucia zazwyczaj występowały gdy lezalam teraz czuje je nawet gdy stoje. Coraz czesciej odczuwam w calej klatce piersiowej tak jakby uszczypniecia. Dzis do tego doszly wymioty a przy tym tak jakby dretwiala mi cala lewa reka do tego dochodzi codzienna zgaga i bole glowy. Bardzo prosze o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności sugeruję wykluczyć ciążę, konieczna na pewno wizyta u lekarza rodzinnego,badanie lekarskie, diagnostyka w kierunku niedokrwistości,chorób tarczycy, neuralgii.
Pozdrawiam