Co oznacza kłucie i ból w klatce piersiowej?

Witam. Od kilku dni boli mnie w klatce piersiowej oraz po lewej stronie kuje mnie serce do tego mam złe samopoczucie ból pojawia się kilka razy dziennie potrafi trwać do kilku godzin. Boli mnie brzuch bardzo często. Do tego bardzo boli mnie głowa. Choruje na niedomykalnosc zastawki aortalnej od 4 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.