Co oznacza kłucie i ściskanie w klatce piersiowej?

Dzień dobry, W nocy, między mniej-więcej 12.20 a 1.00, odczuwałem lekkie uczucie ściskania po środku klatki piersiowej, trochę w głębi. Odczuwałem również lekkie drętwienie w karku i rękach, oraz oszołomienie/lekkie niedotlenienie. Na początku również lekkie miejscowe bóle w klatce piersiowej, które szybko przeszły. Rano 2 razy poczułem dziwne uczucie pośrodku klatki piersiowej po którym przez chwilę miałem lekkie zawroty głowy, i ogólnie czuję się trochę źle. 22 lata, gruby, wysokie ciśnienie

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proponuje udac się do lekarza rodzinnego