Co oznacza kłucie kolana po złamaniu?

Witam 2 lata temu miałem złamaną nogę w stawię skokowym a od paru miesięcy na miejscu pękniecia odczuwam dziwne kłucie lub pieczenie co to może znaczyć???

Lek. Michał Lenard

Objawy prawdopodobnie są spowodowane przebytym urazem i mogą się pojawiać raz na jakiś czas np. podczas zmiany pogody. W razie ich nasilania, lub przedłużania warto skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu. Pozdrawiam!