Co oznacza kłucie od lewej strony łopatki, które przechodzi na wprost do klatki piersiowej?

Witam mam 38 lat kobieta . Od rana czuję intensywny ból, kłucie od lewej strony łopatki który przechodzi na wprost do klatki piersiowej podczas przekrecania się na prawą stronę podczas leżenia na plecach . Gdy leżę natomias mam tylko ból z lewej strony klatki piersiowej .

Witam Serdecznie, jeśli ból wyraźnie łączy Pani z ruchem można z dużo dozą prawdopodobieństwa podejrzewać problem w obrębie kręgosłupa piersiowego a raczej na połączeniu kręgosłupa z żebrami w stawie żebrowo kręgosłupowym lewym, Jeśli jest on zablokowany może powodować promieniowanie aż do jego zakończenia mostkowego tzn do klatki piersiowej dokładnie tak jak w Pani przypadku. W takim przypadku zalecałbym wizytę u sprawdzonego fizjoterapeuty. Pozdrawiam.