Co oznacza kłucie odbytu i krew w kale?

Mam 18 lat. Dziś po wyróżnieniu zauważyłam na papierze ślady krwi. Krew ta wypływała jakby z odbytu, bo jak potem przyłożyłam do odbytu papier to ta krew znow sie pojawiała. Było tak chwilę, co raz mniejsze dolegliwości. Pierwszy raz miałam takie coś.. Mam aktualnie miesiączkę jednak myślę że to nie od tego, bo mam tampona i nic nie przecieklo. Podczas miesiączki mam często takie kłucie odbytu że nawet ciężko wtedy siedzieć. Ale to tylko sekundy takiego uczucia. Bardzo się boję że to coś poważnego

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym nie czekać i udać się do proktologa, najlepiej prywatnie ( gdyż w ramach NFZ-tu jest to dłuższy czas oczekiwania) lub w ramach NFZ-tu - wówczas o skierowanie proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu, celem rozwiania Pani obaw.

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl