Co oznacza kłucie oka po ukłuciu drutem?

Witam, jest taki problem. 2 tygodnie temu, ukłułem się w oko takim drucikiem, nie bylo to jakos bardzo mocno. Do dzisiaj mnie boli, tak kłuje. Byłem u okulisty, patrzyla mi z maszyną dokladnie i mowi ze tam nic takiego nie ma, cos o spojówce wspomniala powiedziala zebym nie nosil soczewek przez 5 dni (bo nosze a nie mam okularow) i dala krople nawilzajace. Tak zrobilem, po 5 dniach jak ubralem zaczelo znowu kłuć po ubraniu. Mysle ze stanu zapalnego nie ma, bo by cos sie przeciez dzialo

Witam.ma Pan nawracaJacek erozji po zranienia się drutem.proszę się wyleczyć i dopiero nosić soczewki. Leczenie u specjalisty. Jsk się wybarwic rogowkę do lampy fluoresceina to uwierz widać ślad po drucie. Leczenie Tobrex 5 dni Sól Bepanthen 10 dni. Pozdrawiam serdecznie