Co oznacza kłucie po laparoskopii jajnika?

Około 2miesiecy temu miałam laparoskopie:usunięcie zrostów jajnika Od tygodnia jestem w pracy za granica: praca dość ciężka: dużo dźwigania, schylanoa. Od kilku dni boli mnie podbrzuszea gdy coś dźwigam to kłuje... czy coś jest nie tak? Mam sie czym martwić ?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zgłosić sie do lekarza tam na miejscu, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.