Co oznacza kłucie w okolicy pępka?

Chciałabym się spytać co może oznaczać kłucie z lewej strony na wysokości pępka, które zahacza o końcówkę żeber i boli przy zginaniu ciała, a gdy ciało jest w stanie spoczynku tylko pulsuje. Takie coś objawiło mi się nagle i w trakcie chodzenia ból się nasila.

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu trudno jednoznacznie określić przyczynę bólu. Konieczne jest poszerzenie wywiadu dotyczącego pani dolegliwości oraz dokładne badanie. Jeśli objawy się utrzymują, są uciążliwe lub bardzo panią niepokoją sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Dodatkowo warto udać się do lekarza jeśli występują u pani objawy ogólne takie jak gorączka, osłabienie, dreszcze, nadmierna potliwość, znaczna tkliwość brzucha.