Co oznacza kłucie w piersiach i kaszel?

Witam od pewnego czasu strasznie boli mnie głowa podczas kaszlu, strasznie się pocę w nocy i nie mogę spać, a jak już się przespie to i tak będę zmeczony. Dodam że podczas kaszlu zalewa mnie fala Ciepła i czuje jak by pot po mnie aplywał. Czasami mam uczucie kucia w klatce Piersiowej, dodam ze pale sporadycznie marihuane czy to mogą być objawy uzależnienia ?

Witam, nie przypuszczam aby to były objawy uzależnienia, raczej skutki uboczne palenia, które mogły spowodować podrażnienie czy nawet zapaleni oskrzeli czy płuc. Radziłbym niezwłocznie udać się do lekarza domowego i zbadać płuca. Pozdrawiam