Co oznacza kłujący ból brzucha?

Witam Mam ból z prawej strony klujacy gniotacy promieniuje do pleców(dolna partia aż do łopatek) w okolice pępka i czasem brzuch Próby watrobowe w normie Czy to watroba czy może coś innego?

Bez bezpośredniego badania, badań dodatkowych np. USG nie odpowiem Panu na to pytanie konkretnie. Być może bóle są pochodzenia brzusznego (np. ze strony górnego odcinka przewodu pokarmowego, pęcherzyka żółciowego), ale mogą mieć pochodzenie neuralgiczne, odkręgosłupowe. Na pewno trzeba w tej sprawie bezpośrednio udać się do lekarza.