Co oznacza kłujący ból pod żebrami z prawej strony?

Witam, mam 18 lat. Pod żebrami z prawej strony na wysokości końca mostka odczuwam kłujący ból (od ok 24 godzin). Występuje kiedy się naciągne albo nabiorę dużo powietrza w płuca. Dodam że wczoraj wieczorem na imprezie zjadłem sporo tłustego i piłem gazowane napoje. Prosze o pomkc co mam robić

Lek. Tomasz Budlewski

udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.