Co oznacza konglomerat guzów litotorbielowatych ze zwapnieniami?

Witam, Podczas badania USG wykryto u mnie: "konglomerat guzów litotorbielowatych że zwapnieniami 17x12 BAC ". Wyniki tarczycy w normie. Endokrynolog skierował na biobsje i kazał przyjmować Wit.D3. Jednak biopsja za kilka miesięcy, a ja się niepokoje. Co oznaczają zwapnienia w gdzie czy to coś niepokojącego?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza endokrynologa aby ew zdecydował o możliwości przyspieszenia biopsji w zależności od objawów klinicznych i zmian w usg.