Co oznacza krew po pettingu

Jakieś 4 dni temu skończył mi się okres. Od tamtej pory nie krwawiłam. Jestem młoda. Podczas załatwiania się zauważyłam krew, przedtem mój partner bawił się tam swoimi palcami. Czym może być ona spowodowana?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli jest Pani dziewicą, to być może Pani Partner podczas pettingu naruszył trochę błonę dziewiczą. Jeśli współżyła już Pani płciowo, to warto udać się do lekarza i wyjaśnić przyczynę krwawienia - kiedy ostatnio wykonywano u Pani badanie cytologiczne?

Pozdrawiam!