Co oznacza krew w odkasłanej wydzielinie?

Witam mężczyzna wiek 37lat nie palący. Z rana czasem odpluwam z zabarwieniem krwi delikane wstążki. Dodam że mam zdiagnozowany refluks i zwężenie odźwiernika w żoładku. Wynik RTG . W polu środkowym lewym przywnękowo około7 mm zacienienie miąższu - zmiana okołooskrzelowa. Sylwetka serca w normie.aorta w normie. Wnęki nieposzerzone.kąty przeponowo żebrowe wolne. Kopuły przepony w normie. Czy to zacienienie to rak?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonać TK klatki piersiowej i skonsultować się z pulmonologiem.