Co oznacza krew zaschnięta w nosie?

Witam, 27.03 miałem wykonane rtg płuc. Zdjęcie było robione trzy razy, za pierwszym razem lekko się rozmzalo i trzeba było zrobić kolejne. Drugie zdjęcie było całkowicie puste (na płytce rtg, chyba tak to się nazywa) nic na nim nie było. Trzecie wyszło ok. Po tygodniu aż do teraz mam problem bo codziennie w nosie mam krew zaschnieta rano ale także w trakcie dnia. Czy to może mieć jakiś związek? Jakaś awaria aparatu rtg? Dodam, że parę lat temu miałem polip w zatoce, czy może jednak to może być od tego? Pozdrawiam

Szanowny Panie, nie sądzę aby miało to jakikolwiek związek, jeśli krwawienie się utrzymuje to zalecam wizytę u laryngologa