Co oznacza krostka na piersi?

Niedawno zauważyłam coś w stylu chrosty na piersi jest zaczerwienione i tak jakby schodzi z tego skóra trochę. Pod skórą jest takie twarde. Wydaje mi się ze mam również powiększone węzły chłonne pod pachą bo są widoczne, wypukłe. Co to może oznaczać? Coś groźnego?

Lek. Michał Lenard

Bez osobistego badania się nie obejdzie. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!