Co oznacza kruchość skóry i mrowienia ręki?

Dzien dobry. Od pewnego czasu mam problem z skora. Latwo kalecze sie o rozne rzeczy takze przy opieraniu sie o biorko zostaja glebokie odcisniecia dosyc dlugo. Rowniez pojawily sie mrowienia lewej reki ,dloni jak i palcow . takze zaczalem przybierac na wadze,lekko popsol mi sie wzrok, mam problemy z erekcja. Czuje sie oslabiony. I to wszystko w okolo 1 toroku. A zapoczatkowalo to wszystko tak mi sie wydaje , pieczenie skory nog od kolan w dol i to w nocy napadalo podczas snu.Przeszlo samo po tygodniu

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć