Co oznacza krwawienie po laparoskopii jajnika u 32-latki?

3,5 tyg temu mialam laparoskopowe usuniecie jajowodow, torbieli i wodniaka. Czulam sie coraz lepiej. Pare dni temu lecialam samolotem 3 godz i 3 godz autobusem.( mieszkam za granica) Od tego czasu zle sie czuje i troszke krwawie( ciemna, gesta). Czy mam powody do niepokoju? Czy przeciazylam sie. Prosze o odpowiedz

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli objawy nie ustąpią, lub pojawią się dodatkowe, jak gorączka, czy intensywne krwawienie, proszę się udać do ginekologa.