Co oznacza krwawienie po stosunku po zakończeniu połogu?

Witam. Zacznę od tego że mam 21lat 2,5miesiace temu rodziłam naturalnie, byłam zszywana, mój połóg trwał mniej więcej 3tyg i przebiegał książkowe o higiene również dbam. Po tych połogowych oczyszczeniach 3tygodniowych po kilku dniach od stosunku bez zabezpieczenia z partnerem ponownie zaczęłam bardzo obficie krwawić, sądziłam że to okres ale był naprawdę bardzo obfity ponieważ co 1h 2h mialam zapełniona podpaske. Nie mam okresu do teraz i sytuacja się powtarza bo po wczorajszym stosunku dzisiaj zauważyłam brązowe plamy na bieliznie. W ciazy nie jestem robilam testy, chociaż z 3 razy się nie zabezpieczalismy z partnerem. Nie odbyłam wizyty poporodowej, ale jestem umówiona w nastp tygodniu. Moje pytanie toczy totygodniowe krwawienie, to czy to był okres, czy mogę być w ciazy, co mi dolega?????

Lek. Michał Lenard

Do postawienia diagnozy konieczne będzie badanie lekarskie, dlatego sugeruję wizytę u Pani ginekologa. Pozdrawiam!