Co oznacza krwawienie podczas stosowania Mireny?

Witam, juz od miesiace mam zalozona wkladke Mirene, od tego tez czasu codziennie krwawie, nie sa to male uplawy czy male krwawienie. Codziennie zmieniam po 3-5 wkladki, prosze o odpowiedz czy jest to normalny objaw czy raczej powinnam zglosic sie do lekarza. Dodam ze wkladke zaproponowal mi lekarz ze wzgledu na bardzo obfite miesiaczki co bylo powodem anemi i zlego samopoczucia . Prosze o odpowiedz za co z gory bardzo dziekuje.pozdrawiam.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u ginekologa, możliwe, że konieczna będzie zmiana leczenia. Pozdrawiam!