Co oznacza krwawienie pomiesiączkowe?

WITAM MAM PROBLEM PONIEWAŻ MIESIACZKĘ MIAŁAM OD 27 LISTOPADA DO 30 LISTOPADA MIESICZKA PRZEBIEGŁA NORMALNIE TAK JAK ZAWSZE NIESTETY PO 4 DNICH ZNOWU ZACZELAM KRWAWIĆ, NIE BIORĘ ŻADNYCH TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH JAKIEŚ PÓŁTORA ROKU TEMU MIAŁAM USUWANĄ NADŻERKĘ .CO MOŻE OZNACZAĆ TO KRWAWIENIE?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe krwawienie może być spowodowane nadżerką. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości (zaburzenia hormonalne, polipy, mięśniaki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.